2017-2018 KSY II. ETAP (1. ve 2. Bölüm)
Yayın Banttan İzlenebilir

2017-2018 KSY II. ETAP (3.Bölüm) & USY II. ETAP
Yayın Banttan İzlenebilir

Kayıtları tam ekran izlemek için videonun sağ
altındaki YouTube simgesine tıklayabilirsiniz.




KSY II. ETAP & USY II. ETAP
YARIŞMA AKIŞ PROGRAMI
(13 Ocak 2018)
YarışmaDisiplinTurBaşlangıç
Isınma

07:45

Yıldızlar-1 E2, Yıldızlar-2 E2Kombinasyon STFinal

08:30

Yetişkinler E, Gençler EStandartFinal

08:34

Yetişkinler DStandart1/2 Final

08:41

Yıldızlar-1 E, Yıldızlar-2 EKombinasyon LTFinal

08:59

Yıldızlar-1 E2, Yıldızlar-2 E2Kombinasyon LTFinal

09:06

Yıldızlar-1 D, Minikler-2 DKombinasyon STFinal

09:10

Yıldızlar-2 DKombinasyon STFinal

09:19

Gençler DStandartFinal

09:28

Yetişkinler DStandartFinal

09:37

Yıldızlar-1 EKombinasyon STFinal

09:46

Yıldızlar-2 EKombinasyon STFinal

09:53

Gençler ELatinFinal

10:00

Yıldızlar-1 D, Minikler-2 DKombinasyon LTFinal

10:06

Yıldızlar-2 DKombinasyon LTFinal

10:15

Yetişkinler C, Yetişkinler BStandartFinal

10:24

Gençler DLatinFinal

10:36

Gençler C, Gençler BStandartFinal

10:45

Ödül Töreni (Minik2D, Yıldız, Genç, Yetişkin ST)

10:56

Isınma

11:16

Yetişkinler DLatin1/4 Final

12:30

Yetişkinler ELatin1/4 Final

12:48

Yetişkinler CLatinFinal

13:08

Yetişkinler DLatin1/2 Final

13:19

Yetişkinler ELatin1/2 Final

13:37

Gençler C, Gençler B, Yıldızlar-1 CLatinFinal

13:51

Yetişkinler BLatinFinal

14:02

Yetişkinler DLatinFinal

14:13

Yetişkinler ELatinFinal

14:22

Yetişkinler ALatinFinal

14:29

Ödül Töreni (Yetişkinler LT)

14:40

Isınma

15:10

Yetişkinler Açık (USY)Standart1/2 Final

15:30

Yıldızlar-2 Açık (USY)StandartFinal

15:53

Minikler-1 E1Kombinasyon1/4 Final

16:04

Gençler Açık (USY)StandartFinal

16:09

Minikler-2 E1Kombinasyon1/2 Final

16:20

Yetişkinler Açık (USY)StandartFinal

16:24

Minikler-2 E2Kombinasyon1/2 Final

16:36

Yıldızlar-1 C, Yıldızlar-2 C, Yıldızlar-2 BStandartFinal

16:45

Minikler-1 E1Kombinasyon1/2 Final

16:56

Minikler-2 EKombinasyon1/2 Final

17:00

Ödül Töreni (USY ST, Y-1 C ST, Y-2 C/B ST)

17:14

Minikler-1 E1KombinasyonFinal

17:30

Minikler-2 E1KombinasyonFinal

17:34

Büyükler-2 E, Büyükler-3 EStandartFinal

17:39

Minikler-1 E2KombinasyonFinal

17:46

Minikler-2 E2KombinasyonFinal

17:55

Büyükler-3 D, Büyükler-4 DStandartFinal

18:04

Yıldızlar-2 C, Yıldızlar-2 BLatinFinal

18:13

Minikler-1 EKombinasyonFinal

18:24

Minikler-2 EKombinasyonFinal

18:35

Ara

18:49

Açılış Seremonisi

19:15

Ödül Töreni (Minikler, Büyükler)

19:35

Yetişkinler Açık (USY)Latin1/4 Final

20:00

Yıldızlar-2 Açık (USY)LatinFinal

20:33

Ödül Töreni (USY Yıldızlar-2 LT)

20:45

Gençler Açık (USY)Latin1/2 Final

20:50

Yetişkinler Açık (USY)Latin1/2 Final

21:12

Gençler Açık (USY)LatinFinal

21:35

Ödül Töreni (USY Gençler LT)

21:46

Yetişkinler Açık (USY)LatinFinal

21:51

Ödül Töreni (USY Yetişkinler-LT)

22:11