Kural İhlalleri Nedeniyle Verilen Uyarı ve Cezalar

Yarışma Bazında Detayları Göster

ÇiftEtkinlikSınırlama
Kuralları
İhlali
Kostüm
Kuralları
İhlali
Diğer
Kural
İhlalleri
Ahmet Berk Tuzcu - Zeynep Boran
(Koç Üniversitesi Spor Kulübü)
(y - d - st)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Slow Waltz, Hesitation Change...
Ali Alparslan - Övgü Tunç
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Genel olarak koreografilerin ki...
Ali Alparslan - Övgü Tunç
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Cha cha'da cuban break versiyon...
Ali Gökdeniz Durmaz - Duru Beşler
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(m2 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Seviye dışı f...
Ali Nil Işıl - Milana Yakovchk
(Buzdağı Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Latin koreografileri tamamen a...Erkeğin kıyafeti standart iç...
Alp Koray Özkan - Nehir Durmaz
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba'da "Advanced Promenade Ru...
Alp Koray Özkan - Nehir Durmaz
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Jive'da tek ayak üstünde peş...
Alp Tarcan - Zeynep Dicle Kaya
(Star Dans Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Promenade to counter p...
Alp Timur Boğoçlu - Lal Kayra Engin
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(m2 - e2 - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Kıyafette Nazar Boncuğu gör...
Arda Arıkan - Alara Gültekin
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Bağlantılar probleml...
Arda Arpak - Dilşan Fidanoğlu
(Dans Park Dans Sporları Kulübü)
(y - c - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Bayan kostümü kuralların öt...
Arhan Karagöz - Albina Mizam
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Cha Cha - Koreografi giriş hat...
Arseniy Sevilen - Elizabeth Mutlu
(Diamond Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Turkish Towel bu...
Artur Novachuk - Daria Aitmambetova
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba'da "merengue run" ve "Cru...
Ata Berk Saraç - Selen Rüya Uslu
(Trabzon Dans Spor Kulübü)
(y2 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Samba'da pist kullanımı hatal...Standart danslarda Latin ayakka...
Ata Erdem Türk - Doğa Yurtyeri
(Star Dans Spor Kulübü)
(y1 - c - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Jive’da sınırlamalara uymay...
Atakan Çalık - Kateryna Mizera
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(g - b - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Çift final turunda dans aralar...
Atakan Küçük - Beata Zadonskaia
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Rolling of the arm hat...
Atilla Es - Doğa Celep
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Rumba, Rumba back walk hatal...
Aziz Albayrak - Naz Atayılmaz
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Koreografi baş...
Baran Şimşek - Sevinç Taşkıran
(Star Dans Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Cha Cha'da "Continuous Locks", ...
Barış Koçyiğit - Jade Karya Marshall
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(g - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Çiftin Samba, Cha Cha ve Jive ...
Barış Selcen - Elif Başaran
(Koç Üniversitesi Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Samba'da side by side dans edil...
Barış Varol - Valeri Bahar
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Chasse hatalı kullan...
Barış Varol - Valeri Bahar
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Jive koreografisinde "lunge" bu...
Barış Varol - Valeri Bahar
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Cha cha'da yılan vs hareketler...
Barkan Candan - Ceylin Azra Kızılkaya
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Rolling of the arm kul...
Batıkan Feke - İrem Noyan
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Foot change uygu...
Baturalp Goncagül - Ecem Karadeniz
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Genel olarak koreografilerin ki...
Baver Can Aydoğan - Yaz Ertürk
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, New York yanlı...
Berkay Kendigül - Sabina Muradov
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m1 - e - kmb)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Başhakem kararı ile koreograf...
Berkay Kurt - Melisa Şenel
(Dans Adres Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Cha Cha'da "New York hareketind...
Berkay Kurt - Melisa Şenel
(Dans Adres Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Cha cha koreografisinde continu...
Berk Can Aydoğan - Duru Karataş
(Başkent Üniversitesi Spor Kulübü)
(y1 - c - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
File çorap kullanımına izin ...
Berk Can Aydoğan - Duru Karataş
(Başkent Üniversitesi Spor Kulübü)
(y1 - c - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Bütün latin koreografilerinde...
Berke Balta - Dicle Sofia Akın
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Samba - Foot change hatası
Burak Kınık - Nilsu Pamuk
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
Koç Dans Kupası (USY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Çiftin 5 dansı olmadığı ha...
(y - e - lt) Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Samba'da side by side dans edil...
Çınar Birol - Ada Usluel
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Jive koreografisinde "lunge" bu...
Deniz Karacay - Sabiha İlkim Nurhan Temur
(Çankaya Belediyesi Eşli Danslar Spor Kulübü)
(g - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Çiftin Samba, Cha Cha ve Jive ...
Deniz Karacay - Sabiha İlkim Nurhan Temur
(Çankaya Belediyesi Eşli Danslar Spor Kulübü)
(g - e - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Koreografiler genel olarak yanl...
Deniz Karacay - Suay Bilgin
(Çankaya Belediyesi Eşli Danslar Spor Kulübü)
(g - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Jive kick kombinasyonu, drunken...
Deniz Karacay - Suay Bilgin
(Çankaya Belediyesi Eşli Danslar Spor Kulübü)
(g - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Jive'da tek ayak üstünde peş...
Dersu Yunus Taştan - Eylül Pamukçu
(m2 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Seviye dışı f...
Doruk Şahin - Duru Polat
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Samba - Rolling of the arm giri...
Doruk Şahin - Duru Polat
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Cuban break hata...
(y2 - e - kmb) Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Standart danslarda Latin ayakka...
Doruk Üstünay - Nehir Ulu
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y1 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Aida hatalı kul...
Ediz Güney - Naz Birican
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Samba koreografilerinde uygun o...
Ege Murat Özacar - Berrak Orta
(Star Dans Spor Kulübü)
(m1 - e1 - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Çift, "pist Kullanımı" hatas...
Ege Murat Özacar - İpek Özyiğit
(Star Dans Spor Kulübü)
(m1 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Tango'da pist kullanımı hatal...
Egor Sklyarov - Lara Udil
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Jive'da "Drunken Sailor" kullan...
Elvir Erdem - Derya Gümrükçü
(Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba'da "Advanced shadow botof...Erkek sporcunun yelek kullanım...
Emir Efendioğlu - Ada Mercan
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m1 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Jive, Koreografi başı müfr...
Emir Kalkan - İpek Çalıkoğlu
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(m1 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Turkish towel bu...
Emir Kuzey Tepecik - Hilal Aksal
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Cha Cha - Foot change hatası
Emir Özçelik - Işıl Ecem Uslu
(Adım Sanat Ersin Uysal Dans Spor Kulübü)
(g - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Walk-May Pole geçişi...
Emre Günay - Buse Nur Sayıl
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Cha cha'da cuban break versiyon...
Emre Şen - Aysu Hacıoğlu
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Jive, Koreografi başı müfr...
Erdal Kurun - Selin Kurun
(Akif Okudan Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Quickstep, Continuous lock st...
Erdi Doğru - Cansu Ak
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Bayan iç çamaşırı kurallar...
Erdi Doğru - Cansu Ak
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Jive koreografilerinde sınırl...
Eren Özyiğit - Serenay Büyükkapucu
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Bayan sporcunun kostümünde ko...
Eren Yavuz - Talya Delfin Cansel
(m2 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Seviye dışı f...
Görkem Çetin - Selen Aksoy
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Samba - Foot change hatası
Gündüz Yalçıner - Elif Kurt
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Tango - Promenade link çıkı...
Gündüz Yalçıner - Elif Kurt
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Başlangıç açık -...
Hakan Kamil Mühürdaroğlu - Selin Yavuz
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Quickstep, Continuous lock st...
İsmail Hakkı Bucak - Pelin Ersürer
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Tango, Figürler arası ritim...- Etek mayoyu kapatmıyor düz ...
Han Doruk Atalay - Alev Ece İkiz
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Cha Cha - Seviye dışı hareke...
Hasan Mert Özkul - Doğa Çelikkol
(Star Dans Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Koreografilerin kitaba uygun ba...
Hasan Mert Özkul - Doğa Çelikkol
(Star Dans Spor Kulübü)
(y2 - acik - lt)
2014-2015 Tür. Şamp.
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Çift yarışmada yalnızca KSY...
Hasan Mert Özkul - Doğa Çelikkol
(Star Dans Spor Kulübü)
(y2 - acik - st)
2014-2015 Tür. Şamp.
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Çift yarışmada yalnızca KSY...
Hasan Mert Özkul - Doğa Çelikkol
(Star Dans Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Koreografi geçişleri kitaba u...
Hasan Mert Özkul - İrem Can
(y - b - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Mayo
Haydar Kılıç - Esra Özkapitan
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Walks and Whisks...
İbrahim Alperen Karataylı - İlayda Didem Şanlı
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Rolling of the arm kul...
İhsan Efe Mescioğlu - Eliz Salik
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Başlangıç aç...
İlay Kaan Edis - Nil Keleş
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Rumba'da "Continuous Swivels" k...
İlay Kaan Edis - Nil Keleş
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y2 - d - kmb)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Koreografilerin kitaba uygun ba...
İlay Kaan Edis - Nil Keleş
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Çiftin de Latin koreografileri...
Ilgar Kutay Özen - Özden Duru Çiftçi
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(g - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Jive, Sugar push uygulaması ...
İsmail Taha Öztürk - Verda Acar
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Bağlantılar pr...
Jamie Toygu Norrish - Nehir Elvin Gürses
(Latino Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Çift, hatalı pist kullanımı...
Jamie Toygu Norrish - Nehir Elvin Gürses
(Latino Dans Spor Kulübü)
(m2 - e2 - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Jive'da tek ayak üstünde peş...
Jan Demir Gülbay - Oleksandra Yazenok
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(m1 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Koreografi baş...
Kaan Kurukahvecioğlu - Melis Baştürk
(Diamond Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Jive'da "Drunken Sailor" kullan...
Kaan Kurukahvecioğlu - Melis Baştürk
(Diamond Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Koreografilerin baştan sona ki...Bayan kostüm çamaşırı kura...
Kaan Lokumcu - Beril Aygüner
(Nesibe Aydın Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Tango - Promenade Link çıkı...
Kamil Engin Canbilen - Alara Onat
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(g - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Chasse uygulaması kı...
Kemal Doğutan Hakioğlu - Aleda Doğrar
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Tango- Promenade Link çıkış...
Kemal Doğutan Hakioğlu - Aleda Doğrar
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Quickstep, Continuous lock st...
Kerem Can Mungan - Aslı Can Mungan
(Shine Dans Akademi Gençlik Spor Kulübü)
(y2 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Slow Waltz'de pist kullanımı ...Standart danslarda Latin ayakka...
Kerem Hamzaoğlu - Duru Leoni Işık
(Latino Dans Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Turkish towel bu...
Konuralp Demir - Nazlı Akıner
(Adım Sanat Ersin Uysal Dans Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Tango, Promenade Link ritim h...
Kuzey Dokgözoğlu - Selin Gören
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Quickstep koreografilerinde sı...
Levend Ünsal - Derya Yapıcıoğlu
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Cha cha'da continuous lock step...
Levent Bal - Cansu Yorgancı
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(g - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Çiftin Samba, Cha Cha ve Jive ...
Levent Çimen - Lila Nisa Sonay
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m1 - e1 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Seviye dışı h...
Marat Mikail Arslan - Nazlı Mina Kara
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Tango - Promenade link bekleme,...
Mehmet Çığlık Altındişli - Yasmin Naz Akyürek
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Foot change hata...
Mehmet Diyar Özbuğan - Anjelika Kılınç
(Diamond Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Koreografi baş...
Mertcan İbak - Berna Özlem
(Dans Adres Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Cha cha cha koreografisinde "lu...Bayan iç çamaşırı kurallar...
Mertcan İbak - Berna Özlem
(Dans Adres Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Cha cha koreografisinin kitaba ...
Mert Çınar - Ela Selin Doğrul
(Diamond Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Başlangıç aç...
Mert Erdem - Anastasiya Khomullo
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Bayan sporcunun kostümünde te...
Mert Eyüpoğlu - Ela Yurtseven
(Dans Ege Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Erkek sporcunun kısa çorap ku...
Mert Fidan - Aylin Eda Ergün
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(g - e - st)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Quickstep, Hesitation zamanla...
Müjdat Şen - Hazal Paçacı
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Samba koreografisinin kitaba uy...
Müjdat Şen - Hazal Paçacı
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Bir önceki yarışmada da uyar...
Müjdat Şen - Hazal Paçacı
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Cha Cha ve Jive koreografilerin...
Muratcan Ayyıldız - Pınar Talaş
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Rolling of the arm hat...
Muratcan Özçetin - Hazal Karaöz
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
Star Kupası (USY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Paso Doble dansı olmadığı h...
Muratcan Özçetin - Hazal Karaöz
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Erkek kostümü kurallara uygun...
Mustafa Çağatay Aydın - Hazal Aslan
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Dönüşlü botafogo kullanılm...
Mustafa Üretmenoğlu - Oleksandra Shanko
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(g - b - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Çift final turu esnasında pis...
Mustafa Üretmenoğlu - Oleksandra Shanko
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(g - b - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Bayan yarışmacının kostüm...
Oğuzhan Erük - Pınar Tınaz
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Jive'da "Lunge" kullanımı tes...
Oğuzhan Erük - Pınar Tınaz
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Koreografide uygun olmayan bağ...
Oğuz Kalkan - Elif Üye
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(m1 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Turkish towel bu...
Okan Tunçel - Defne Çinuçev
(İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü)
(y - c - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba ve Jive'da "Denge dışı...
Olkan Namlı - Tuğçe Tayfuner
(ODTÜ Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Cha cha'da side by size dans ed...
Onur Baler - Irmak Demirhan
(Latino Dans Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Tango, Promenade link ritim h...- Atkı kısalmalı, uzun kısm...
Onurcan Kayışkıran - Kardelen Kıroğlu
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Samba'da zig-zag kullanımları...
Orbay Ertürk - Gönül İdil Uyar
(Star Dans Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
S. Waltz'te pist kullanımı ha...
Orbay Ertürk - Gönül İdil Uyar
(Star Dans Spor Kulübü)
(y1 - d - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Açık Bar Sayısı konusunda k...
Osman Yüksel Özdemir - Nilay Gün
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - e - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Jive koreografisinde drunken sa...
Osman Yüksel Özdemir - Nilay Gün
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Cha Cha koreografilerinde sın...
Ozan Güzey - Ceren Abanoz
(Latino Dans Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba'da "Advanced shadow botof...
Özgün Doğan - Ece Uzunalioğlu
(Star Dans Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
2018-2019 USY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Kostüm değiştirdikten sonra ...
Özgün Doğan - Katya Selin Aygün
(Star Dans Spor Kulübü)
(g - b - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Bayan kostümünün üstü sağ...
Özgün Karakullukcu - İrem Ademoğlu
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Jive'da "Continuous back kick" ...
Özgür Ban - Eda Akın
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Başlangıç açık
Özkan Şekerci - Deniz Öktem
(Star Dans Spor Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Cha cha'da "lunge" kullanımı ...
Ramazan Anıl Sözen - İlayda Deringör
(Koç Üniversitesi Spor Kulübü)
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Foot change hata...- Cha Cha Cha, Foot change hata...
Reşat Bolgün - Eda Nur Yön
(Artistik Dans ve Spor Kulübü)
(g - d - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Samba koreografilerinde sınır...
Rızacan Vardar - Irmak Ateşgür
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y - e - lt)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Dönüşlü botafogo kullanılm...
Salem Cantürk - Emine Ekin Kanat
(g - c - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Göğüs açıklığı 5cmden f...Ödül törenine erkek sporcunu...
Samet Cantürk - Mine Irmak Selek
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(m2 - d - kmb)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Quickstep'de "knee pull" kullan...
Sefa Şahin - Behiye Melis Özgünel
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba'da "Advanced shadow botof...
Sefa Şahin - Behiye Melis Özgünel
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Adana Kupası (KSY-5)
(10.5.2015 - Adana Sheraton Oteli)
Jive koreografisinde "lunge" bu...Bayan sporcunun kostümü "...d...
Sercan Posacı - Eylül İlçiz
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - d - lt)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Jive'da "Drunken Sailor" ve "Lu...
Sercan Posacı - Eylül İlçiz
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - d - lt)
İTÜ Kupası (KSY-3)
(7.2.2015 - İTÜ Ayazağa Kampüsü Kapalı Spor Salonu)
Genel olarak koreografilerin ki...
Serhan Gürelli - Güler Sinem Atak
(Dans Sporu 34 Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
Koç Dans Kupası (USY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Çiftin 5 dansı olmadığı ha...
Stanislav Galyamin - Alina Chugunova
(Master Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Continuous Lock Step üstüne s...
Taha Batu Coşar - Ece Uzunalioğlu
(Star Dans Spor Kulübü)
(g - acik - lt)
Star Kupası (USY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Final turunda pist dışına ç...
Taha Batu Coşar - Oleksandra Shanko
(Star Dans Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
2018-2019 USY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Kostüm değiştirdikten sonra ...
Timur Özer - Doğa Albayrak
(Ersin Uysal Dans Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Samba'da "Zig zag" ve "knee pul...
Tolga Kınalı - Özge Mutlu Durak
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - d - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Samba, Chasse hatalı kullan...
Tolga Öz - Düet Öykü Eraslan
(Ersin Uysal Dans Spor Kulübü)
(m2 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Samba bağlantıları hatalıd...
Tuğberk Coşkun - Zeynep Ok
(Shine Dans Akademi Gençlik Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
2018-2019 USY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Kostüm değiştirdikten sonra ...
Tuğra Ata Şahin - Eylül Demirtaş
(Star Dans Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Slow Vals'te pist kullanımı h...
Tuğrul Pırnar - Rüya Altın
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y2 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Standart danslarda Latin ayakka...
Tuna Havur - Deniz Bakırcı
(Latino Dans Spor Kulübü)
(m2 - e2 - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Quickstep, Başlangıç açı...
Tuna Kapan - Soma Harman
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(m2 - e1 - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Cha cha'da "overturned continuo...
Ufuk Coşkun - Defne Mutlucan
(Ritim Dans Sporları Kulübü)
(y - c - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Mayo
Ulaş Irmak - Begüm Çiçekdağ
(Ersin Uysal Dans Spor Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Jive'da "Lunge" kullanımı tes...
Umut Molla - Natali Süylünoğlu
(Life Dans Gençlik ve Spor Kulübü)
(y - e - lt)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Foot change hata...
Yağız Gürbüz Gürbüztürk - Seray Başak Gökçimen
(Shine Dans Akademi Gençlik Spor Kulübü)
(y - acik - lt)
2018-2019 USY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
Göğüs açıklığı çok faz...
(g - e - lt) Bodrum Kupası (KSY-6)
(31.5.2015 - Binnaz Karakaya Spor Salonu - Bodrum - Muğla)
Çiftin Samba, Cha Cha ve Jive ...
Yaşar Lökbaş - Jade Karya Marshall
(Just Dance Team Ankara Dans Sporları Kulübü)
(g - e - lt)
Koç Dans Kupası (KSY-1)
(6.12.2014 - Koç Üniversitesi Semahat Arsel Spor Salonu)
Cha cha koreografileri açıkt...
Yiğit Alemdaroğlu - İrem Can
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(y1 - e - kmb)
Star Kupası (KSY-2)
(17.1.2015 - Armada Talentia Yetenek Kampüsü)
Tango başlangıcında çiftin ...
Yiğit Bayraktar - Zeynep Duman
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 2. Etap
(10.2.2019 - Silence İstanbul Otel)
Tango - Promenade Link çıkı...
Yiğit Bayraktar - Zeynep Duman
(FAME Dans Sporları Kulübü)
(m2 - e - kmb)
2018-2019 KSY 1. Etap
(13.1.2019 - Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor S)
- Cha Cha Cha, Aida çıkış y...