2017 WDSF Yarışmalarında Milli Temsil Hakkı Verilen Sporcular
Yaş Kategorisi Disiplin Yarışma Tarih Yer Milli Temsil Hakkı Verilen Çift(ler)
Gençler Standart Dünya Şampiyonası 16 Aralık 2017 Riga-Letonya Mert Dinar - Defne Gürsel
Ata Erdem Türk - Doğa Yurtyeri
Yetişkinler Latin Dünya Şampiyonası 18 Kasım 2017 Viyana-Avusturya Vladyslav Bykov - Alara Ünlü
Taha Batu Coşar - Oleksandra Shanko
Gençler Latin Dünya Şampiyonası 12 Kasım 2017 Seoul - Güney Kore Giorgi Kininchev - Ilgın Aydıner
Ata Erdem Türk - Doğa Yurtyeri
Yetişkinler Latin Avrupa Kupası 4 Kasım 2017 Vila Nova de Famalicao-Portekiz Vladyslav Bykov - Alara Ünlü
Yıldızlar II Latin Dünya Şampiyonası 4 Kasım 2017 Bükreş-Romanya Berk Can Aydoğan - Duru Karataş
Eren Özyiğit - Serenay Büyükkapucu
Yetişkinler Standart Dünya Şampiyonası 10 Eylül 2017 Chengdu-Çin Barış Mehmet Zeytinci - Öykü Yılmaz
Ali Sertan Yaka - Zeynep Özge Yenice
Yıldızlar II Standart Dünya Şampiyonası 9 Eylül 2017 Bratislava-Slovakya Yiğit Alemdaroğlu - Nehir Polat
Eren Özyiğit - Serenay Büyükkapucu
Gençler Standart Avrupa Şampiyonası 8 Eylül 2017 Bratislava-Slovakya Ata Erdem Türk - Doğa Yurtyeri
Mert Dinar - Defne Gürsel
Gençler Latin Dünya Şampiyonası 14 Mayıs 2017 Kişinev-Moldova Giorgi Kininchev - Ilgın Aydıner
Ata Erdem Türk - Doğa Yurtyeri
Yetişkinler Latin Avrupa Şampiyonası 15 Nisan 2017 Cambrils-İspanya Vladyslav Bykov - Alara Ünlü


2016 WDSF Yarışmalarında Milli Temsil Hakkı Verilen Sporcular
Yaş Kategorisi Disiplin Yarışma Tarih Yer Milli Temsil Hakkı Verilen Çift(ler)
Gençler Latin Dünya Şampiyonası 17 Aralık 2016 Riga-Letonya Taha Batu Coşar - Oleksandra Shanko
Özgün Doğan - Ece Uzunalioğlu
Yıldızlar II Latin Dünya Şampiyonası 15 Ekim 2016 Kişinev-Moldova Ata Erdem Türk - Doğa Yurteri
Berk Can Aydoğan - Duru Karataş
Yetişkinler Latin Avrupa Kupası 8 Ekim 2016 Vila Nova de Famalicao-Portekiz Sertaç Onurcan Alkan - Selis Yılmaz
Yetişkinler Latin Dünya Şampiyonası 24 Eylül 2016 Chengdu-Çin Gökhan Zorluoğlu - Elmira Apanasova
Sertaç Onurcan Alkan - Selis Yılmaz
Gençler Standart Dünya Şampiyonası 9 Temmuz 2016 Kitakyushu-Japonya Özgün Doğan - Ece Uzunalioğlu
Mert Dinar - Defne Gürsel
Yetişkinler Latin Avrupa Şampiyonası 9 Temmuz 2016 Rimini-İtalya Gökhan Zorluoğlu - Elmira Apanasova
Sertaç Onurcan Alkan - Selis Yılmaz
Yıldızlar II Standart Dünya Şampiyonası 4 Haziran 2016 Timisoara-Romanya Ata Erdem Türk - Doğa Yurteri
Berk Can Aydoğan - Duru Karataş
Gençler Standart Avrupa Şampiyonası 16 Nisan 2016 Timisoara-Romanya Özgün Doğan - Ece Uzunalioğlu
Mert Dinar - Defne Gürsel
Gençler Latin Avrupa Şampiyonası 26 Mart 2016 Cambrils-İspanya Taha Batu Coşar - Oleksandra Shanko
Özgün Doğan - Ece Uzunalioğlu
Yetişkinler Latin Dünya Kupası 27 Şubat 2016 Bassano del Grappa-İtalya Temsil hakkı verilmedi.


2015 WDSF Yarışmalarında Milli Temsil Hakkı Verilen Sporcular
Yaş Kategorisi Disiplin Yarışma Tarih Yer Milli Temsil Hakkı Verilen Çift(ler)
Yıldızlar-II Latin Dünya Şampiyonası 19 Aralık 2015 Riga-Letonya Deniz Erkan Sancak - Zeynep Deniz Dönmez
Yakuphan Mert Günay - Tuana Özten
Yetişkinler Latin Dünya Kupası 5 Aralık 2015 Wetzlar-Almanya Tanabay Tokgöz - Olena Vlasyuk
Yetişkinler Latin Dünya Şampiyonası 21 Kasım 2015 Viyana-Avusturya Erhan Kuş - Seda Arıgül
Tanabay Tokgöz - Olena Vlasyuk
Yetişkinler Latin Avrupa Kupası 7 Kasım 2015 Salsomaggiore-İtalya Tanabay Tokgöz - Olena Vlasyuk
Yıldızlar-II Standart Dünya Şampiyonası 11 Ekim 2015 Chisinau-Moldova Mert Dinar - Defne Gürsel
Hüseyin Barış Diker - Deren Soydemir
Gençler Latin Dünya Şampiyonası 10 Ekim 2015 Chisinau-Moldova Taha Batu Coşar - Oleksandra Shanko
Özgün Doğan - Ece Uzunalioğlu
Gençler Standart Dünya Şampiyonası 12 Temmuz 2015 Rimini-İtalya Atakan Çalık - Kateryna Mizera
Özgün Doğan - Katya Selin Aygün
Gençler Standart Avrupa Şampiyonası 26 Nisan 2015 Chisinau-Moldova Atakan Çalık - Kateryna Mizera
Özgün Doğan - Katya Selin Aygün
Gençler Latin Avrupa Şampiyonası 5 Nisan 2015 Cambrils-İspanya Taha Batu Coşar - Ece Uzunalioğlu
Özgün Doğan - Katya Selin Akgün
Yetişkinler Latin Avrupa Şampiyonası 28 Mart 2015 Aarhus-Danimarka Erhan Kuş - Seda Arıgül
Tanabay Tokgöz - Olena Vlasyuk


2014 WDSF Yarışmalarında Milli Temsil Hakkı Verilen Sporcular
Yaş Kategorisi Disiplin Yarışma Tarih Yer Milli Temsil Hakkı Verilen Çift(ler)
Yıldızlar-II Standart Dünya Şampiyonası 20 Aralık 2014 Riga-Letonya Mert Dinar - Defne Gürsel
Deniz Gelibolu - Melisa Atlama
Gençler Latin Dünya Şampiyonası 25 Ekim 2014 Moskova-Rusya Taha Batu Coşar - Ece Uzunalioğlu
Mustafa Üretmenoğlu - Oleksandra Shanko
Yetişkinler Latin Dünya Şampiyonası 5 Ekim 2014 Ostrava-Çek Cumhuriyeti Erhan Kuş - Seda Arıgül
Gençler Latin Avrupa Şampiyonası 19 Nisan 2014 Cambrils-İspanya Taha Batu Coşar - Ece Uzunalioğlu
Özgün Doğan - Nursen Özhan
Yetişkinler Latin Avrupa Şampiyonası 5 Nisan 2014 Aarhus-Danimarka Erhan Kuş - Seda Arıgül
Yüksel Canberk Sayın - Selin Kahraman
Yıldızlar-II Latin Dünya Şampiyonası 30 Mart 2014 Moskova-Rusya Deniz Erkan Sancak - Zeynep Deniz Dönmez
Mert Dinar - Defne Gürsel
Yetişkinler Latin Avrupa Kupası 29 Mart 2014 Alytus-Litvanya Erhan Kuş - Seda Arıgül
Yetişkinler Latin Dünya Kupası 22 Mart 2014 Marsilya-Fransa Erhan Kuş - Seda Arıgül


2013 WDSF Yarışmalarında Milli Temsil Hakkı Verilen Sporcular
Yaş Kategorisi Disiplin Yarışma Tarih Yer Milli Temsil Kakkı Verilen Çift(ler)
Yıldızlar-II Standart Dünya Şampiyonası 26 Ekim 2013 Moskova-Rusya Ahmet Buğra Küsmez - Ece Uzunalioğlu
Eray Karakuş - Çağıl Aydıner